Hakkımızda

Ambalaj Üretimi

Firmamız 2005 yılından beri ambalaj sektöründe faaliyet göstermekte olup, müşteri memnuniyetini ilke edinmiş. Eğitimli  ve tecrübeli kadrosu  ile ürün kalitesinden ödün vermeksizin çalışmalarına ve üretimlerine devam etmektedir.

Ürettiğimiz ürünlerin standart baskılı, baskısız olarak devamlı kendini yenileyerek farklı seçenekleri sunmayı, çeşidi arttırmayı, markanızın paket serviste kalitesini arttıracak çözümler sunmayı hedefliyoruz. 1500m2 kapalı alanda hizmet verip ürün stok ve kalitesinden ödün vermiyoruz.  


Kağıt Ambalaj Ürünlerimiz

Kese kağıdı, pencereli kese kağıdı, körüklü körüksüz kağıt poşet çeşitleri Ambalaj kağıtları, kasap kağıtları ve meyve sebze ambalajları ve tavuk poşeti Fast food ambalajları, dürüm kağıdı, hamburger poşeti, döner kağıdı, cips kesesi v. b

Kutu Çeşitlerimiz

Hamburger Kutusu, Nugget Kutusu, Cips Kutusu, Hod Dog Kutusu, Kumpir Kutusu,  Baklava kutusu, kuru pasta kutusu, lokum kutuları ve tüm tatlı kutuları. Pizza kutusu, popcorn kutusu ve tüm fast food kutuları.

Kağıt Çanta Çeşitlerimiz

Saplı sapsız kağıt çanta, büküm saplı kağıt çanta, ip saplı kağıt çanta beyaz kraf ve kahverengi kraft kağıt çanta çeşitlerimiz. ve daha fazlası


Neden Taşkıran Ambalaj?

1)Hızlı teslimat
2)Güvenilirlik Müşterilerimizin memnuniyeti ile güvenirlilik birbiriyle doğrudan ilişkilidir. Taşkıran Ambalaj faaliyet gösterdiği tüm ürünler için müşteri memnuniyetini sağlamaktadır.
3) Uygun fiyat Tam otomasyon sistemimizle, verimlilik kaybı yaşamadan kaliteli ürünlerimizi çok uygun fiyatlara müşterilerimize sunabilmekteyiz.